1725 Views |  Like

L’Oréal mitsellaarvesi

Mul on tunne, et ma olin viimane inimene maailmas, kes veel paljukiidetud mitsellaarvett kasutanud polnud ja vanakooli meetoditega õhtuti jumestust eemaldas. Nüüd sai see tühimik oma kosmeetikatoodete arsenalis täidetud L’Oréal Skin Perfection mitsellaarvee näol.

Kui siiski lisaks minule leidub veel keegi, kes mitsellaarvee headusest ei tea, siis kirjutan lühidalt, mida see toode endast kujutab: Mitsellaarvesi on segu veest ja pindaktiivsetest mikroosakestest. Tegu on kerge kolm-ühes- meigieemaldajaga, mis eemaldab nii silmameigi kui jumestuskreemi ning toimib samal ajal ka rahustava näotoonikuna. Mitsellaarvesi sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele, isegi väga tundlikule nahale. Kui tavalised meigieemaldusvahendid sulatavad jumestuse, mustuse ja rasu näolt lahti ning hõõruvad nahapinnale laiali, siis ülipeene struktuuriga mitsellaarmolekulid kapseldavad need magnetina endasse ja näo puhastamine toimub tänu sellele kiirelt ning põhjalikult.

Kuidas Mitsellaarvett kasutada?

Mitsellaarvett kasutatakse igapäevaseks näopuhastamiseks – hommikul ning õhtul enne päeva- ja öökreemi kasutamist. Vatipadjakesed tuleb niisutada rohke mitsellaarveega ning liikuda kergete ringjate liigututustega üle näo ja kaela. Silmameigi eemaldamiseks tuleb veega immutada uued vatipadjad ning asetada need 3–5 sekundiks silmadele ja meik eemaldada õrnade tõmmetega, liikudes silma sisenurgast välisnurga poole. Uusi vatipatju tuleks kasutada seni, kuni jumestus on täielikult eemaldunud ja vatipadjad jäävad puhtaks. Näonahka pole vaja pärast puhastamist loputada.

Mitsellaarvee õrnalt puhastav toime meeldis mulle väga. Olen uute silmameigieemaldajate katsetamise suhtes võrdlemisi kõhklev, sest mul on tundlikud silmad, mis hakkavad tugevatoimeliste meigieemaldajate peale kipitama. Selleks olen ühele õrnale eemaldajale juba aastaid truu olnud. L’Oréali mitsellaarvesi on lõhnatu ja värvitu ja silmi see kipitama ei pannud. Igapäevase jumestuse eemaldas ta hõlpsalt – ühe silma kohta kulus üks vatipadjake ja näo puhastamiseks veel 3-4 vatipatja. Selline suur vati raiskamine on ainus asi, mis mulle mitsellaarvee kasutamise juures ei meeldi. Tavaliselt kulub mul igapäevase jumestuse eemaldamiseks 2 vatti – üks silmadele (ühe silma meigi eemaldan ühe vatipoolega, teise teise poolega) ja teine tooniku peale kandmiseks. Jumestuse eemaldasin siiamaani pestavate vahenditega. Kuna proovin tekitada võimalikult vähe prügi, siis 3 korda suurem vatiraiskamine just meelt heaks ei tee. Samas on mitsellaarveega naha puhastamine mugavam kui pestes ja nahk jääb pärast väga mõnusalt niisutatuks. Iga kord ei viitsinud isegi õhtul enam näokreemi kasutada. Nii et mitsellaarvesi ongi nii hea nagu ma igalt poolt kuulnud-lugenud olen ja jääb kindlasti mu meigieemaldusarsenali püsivaks liikmeks ka edaspidi.

 

Penelope

FacebookTwitterGoogle+Share