2595 Views |  Like

Beebisõbralik Looduspere

Aprillis sai meie pere sellise pisikese preili võrra rikkamaks ja ma olen nüüd kolme lapse ema.
11204827_1003491609690712_2117068000_o

Laste beebieas olen alati hoopis usinamalt toodete tagaküljelt peenikest kirja lugenud ja püüdnud meelde jätta kõiki neid meetripikkuseid kahjulike ühendite nimesid, mida oleks parem endale ja beebile mitte peale määrida või sisse süüa. Õnneks on siiski olemas poode, kus saab muretult ostelda, teades, et peenikese kirja uurimine on sinu eest juba ära tehtud ja lettidel leiduvad vaid tooted, mis ei sisalda igasugust jampsi. Üks nendest on Looduspere, kust saab soetada kõikvõimalikke öko- ja loodustooteid ning väga lai valik on just beebidele ja lastele vajalikke asju.

Loodusperest jõudsid minuni järgmised asjad:

Natracare beebisalvrätid
11215608_1003491639690709_150212823_o

http://www.looduspere.ee/toode/natracare-niisked-ratid-beebidele-50tk/

Beebisalvrätid on tõeline mugavustoode, mis teeb mähkmevahetuse igasugustes oludes väga lihtsaks. Lisaks sellele, et kodust eemal olles ei pea hakkama pesemisvõimalust otsima, meeldib mulle neid kasutada ka näiteks öiste mähkmevahetusete ajal, sest kui beebi kraani alla pista, siis teeb see ta kohe virgeks, samal ajal kui salvrätikutega puhastades toimub kõik justkui läbi une ja saame kiiresti jälle tagasi magama minna. Kui aga hakkasin poes laiatarbe salvrättide koostisosi lugema, siis tundus, et ost jääbki tegemata – suurem osa tootjaid on oma beebisalvrättidesse lisanud selliseid niisutajaid või säilitusaineid, mida endalegi peale määrida ei taha, rääkimata siis väiksest õrnast beebist.
11229463_1003491629690710_2104170050_o

Loodusperes müüdavad Natracare beebisalvrätid on aga pleegitatud kloorivabalt, nad on plastikuvabad, imamisgeelideta, vabad ärritavatest ja sünteetilistest kemikaalidest ning lõhna- ja säilitusainetest, valmistatud ökopuuvillast, allergiavabad, lisaks veel bioloogiliselt lagunevad ja 95% komposteeruvad.

Nii et kui siiani olen mugavusest niiskeid salvrätikuid siiski kasutanud, samal ajal oma rohelise südametunnistusega võideldes, siis peale nende lapikeste proovimist pole keemiast pungil laiatarbesalvrätikutel minu ostukorvi enam asja.


Acorelle päikesekaitsesprei
11204737_1003491623024044_761884556_o

http://www.looduspere.ee/toode/acorelle-paikesekaitsesprei-spf30-100ml/

Beebit võiks esimesel eluaastal otsese päikesevalguse eest üldse hoida, sest nende nahk on väga õrn. Kui see siiski täiesti võimalik ei ole, siis peaks valima kaitsekreemi, mille koostis beebi tundlikule nahale liiga ei teeks.

Looduspere pakub näiteks Acorelle päikesekaitsespreid, millel on päikesekaitsefaktor 30.

Kreem on pumbaga pudelis, vedel tekstuur teeb pealekandmise lihtsaks ning kreem imendub kiiresti. Ei kleepu ning on veekindel. Kreem ei sisalda keemilisi ja sünteetilisi filtreid, mida muidu väga paljudes päikesekaitsetoodetes kasutatakse. Keemilised filtrid on ühendid, mis avaldavad negatiivset mõju hormonaalsüsteemile, nõrgestavad organismi ja tekitavad allergiaid. Acorelle kreemi päikese eest kaitsva toime annavad hoopis nahale kahjutud mineraalsed filtrid titaanium dioksiid ja alumiinium hüdroksiid. Mineraalsed filtrid peegeldavad päiksekiiri tagasi ja nahk ei kuumene päikese käes üle. Filtrid ei imendu naha sisse vaid kaitsevad seda pealtpoolt.

Kaelkirjak Sophie
11211638_1003491649690708_1682348234_o

http://www.looduspere.ee/toode/kaelkirjak-sophie/

Sophiet on toodetud juba üle 50 aasta ja see on tõeline ülemaailmne hitt-toode, mida leiab nii Hollywoodi staaride lastetoast kui ka ilmselt igast teisest Eesti kodust. Ka minu tutvusringkonna beebide seas on Sophie olnud ääretult populaarne.

Mis siis teeb Sophie nii eriliseks:

Ta on valmistatud looduslikust kautšukist ja värvitud toiduvärvidega, mis teeb selle täiesti ohutuks närimisleluks.

Kaelkirjak ergutab kõiki meeli:

Nägemismeel: tumedad laigud tõmbavad tähelepanu ning muudab Sophie turvaliseks ning omaseks kaaslaseks, kelle lapse alati uuesti ära tunneb.

Kuulmine: Piuksuga rõõmustab ja stimuleerib ta beebi kuulmist ning aitab luua ühendust põhjuse ja tagajärje vahel.

Maitse: ta on siidine ja sisaldab mitmeid osi, mida saab närida (kõrvad, sarved, jalad). See aitab leevendada igemete sügelemist hammaste tulekul.

Puutemeel: ta on kerge ja sobib ideaalselt beebi pihku. Oma pikkade jalgadega ning kaelaga on teda lihtne haarata. Tema õrn pind meenutab ema käsi, beebi tunneb psüühilist ja emotsionaalset reaktsiooni, mis rahustavad.

Lõhn: Loomulik kautšukipuust saadud kummi lõhn on eriline. Selle järgi tunneb ta Sophie ära kõikide teiste mänguasjade seast.

Minu beebi on küll vaid kolmenädalane, nii et mänguasjade jaoks on veel pisut vara, aga juba üsna varsti jõuabki kätte see iga, kus piiksuv närimislelu asendamatuks saab.

Nii et kui su peres on beebi, siis on Looduspere just õige pood, kuhu oma sammud seada, sest me kõik tahame ju oma pisikestele vaid parimat.
FacebookTwitterGoogle+Share