2814 Views |  Like

Säravvalge naeratus karbist: Whiteness Perfect + LOOS!

Olen juba pikemat aega plaaninud oma hambaid valgendama minna, kuid kuhu ja millist varianti valida, vot selle otsustamine oli päris keerukas. Õnneks sain just õige ajal pakkumise Whiteness Perfect hambavalgendusest ning peale põhjalikumat uurimisist polnud mul vaja kaua mõelda, kui nõustusin selle testimisega.

Whiteness Perfect valgendusgeel on loodud koduseks hammaste valgendamiseks.

Valgendusgeeli kasutamiseks on vajalik soetada endale hammaste ümber käivad silikoonist kaped. Need valmistatakse hammastelt võetud jäljendite järgi hambaarsti kabinetis.

Valgendus algab esimese visiidiga hambaarsti juurde

Hammaste valgendamine saab alati alguse hambaarsti kabinetist – ka siis, kui tegemist on kodus kasutamiseks mõeldud valgendussüsteemiga nagu seda on Whiteness Perfect.

Esimesel visiidil vaatab hambaarst üle hambad ning kontrollib, et ei oleks auke või igemeprobleeme. Minul oli veidi hambakivi, kuid see eemaldati koheselt, Kui valgendada katkiseid hambaid, võib hilisem hammaste ravi osutuda kordades keerulisemaks ja kulukamaks.

Kui hambad ja igemed on tunnistatud terveks, võtab arst hammastelt jäljendi vaid Sinule sobiva kape tegemiseks. Kaped on ka korduvkasutatavad ning võid soovi korral võtta kasutusele uuesti isegi aastate pärast.

kape

Jäljendi järgi valmistab hambatehnik õhukesest, kuid tugevast läbipaistvast silikoonist kape, mis sobib vaid Sinu hammastega. Kape koos valgendusgeelidega saad kätte järgmise visiidi ajal. Siis jagab hambaarst ka näpunäiteid kape ja geeli kasutamiseks.

Screen Shot 2015-06-09 at 17.22.25 Screen Shot 2015-06-09 at 17.22.18

Ausalt öeldes tunduseid need algul päris hirmutavad, et kuidas ma küll selliste asjadega ringli liigun või öösel magan. Siinkohal pean mainima, et ei olnud hullu midagi. Kuna need peavad vähemalt 4h järjest suus olema, otsustasin neid kasutada öösiti. Õnneks ei teinud need ka mu hambaid ega igemeid tundlikuks. Olen varasemalt kasutanud erinevaid valgendavaid hambapastasid, kuid tulemuseks olen saanud väga hellad hambad. See on ka üks põhjustest, miks ma olin ettevaatlik ning  hoolikalt valisin, millist hambavalgenduse süsteemi ma üldse nõus olen katsetama.

Kuidas see siis täpsemalt kodus käib:

Koduse valgendamise protseduur on lihtne: kape sisse tuleb asetada parajas koguses geeli, see siis suhu panna ja lasta geelil mõnda aega mõjuda. Geel on süstlakujulises pakendis, seega on seda väga mugav kasutada ning saab just täpse koguse kapele asetada.

valgendaomahambaid

Screen Shot 2015-06-09 at 17.21.42

Üldjuhul saavutatakse Whiteness Perfect valgendusgeeliga sobiv tulemus 3–14 päeva jooksul, aeg võib aga varieeruda sõltuvalt hammaste toonist. Kollakad hambad muutuvad valgeks väga kiiresti, hallikate hammaste puhul lasevad tulemused end kauem oodata. Kuna minu hambad olid tegelikult juba üsna heledad ning vaid kohvi ja punane vein olid oma jälje jätnud, sain nad juba pea esimesest korrast tunduvalt valgemaks ning säravamaks.

Kui tulemus kord saavutatud, peaks see veel kestma kuid. Eks näha ole. 🙂

Vaata ka rohkema info jaoks maaletooja kodulehte:  ilusnaeratus.ee

Leidsin internetist ka asjaliku video, kus on näha, kuidas see protseduur täpsemalt välja näeb:

 

Kas Sinul armas lugeja on võimalus omale saada säravvalge naeratus!

OSALE LOOSIS:

Pane like Whiteness hammaste valgendus Facebook lehele.  SIIT

Ja kirjuta siia kommentaariks “ilus naeratus”

Auhinnaks oleks KOLMELE VÕITJALE TASUTA esimene visiit arsti juurde, kus kontrollitakse hambaid ja soovitatakse sobivat valgendust. Kõigile neist kolmest, kes otsustavad Whiteness Perfect kasuks ja tellivad endale individuaalsed kaped on kingituseks ka esimene portsjon Whiteness Perfect valgendusgeeli.

Võitjad loosin välja jaanipäevaks, 23.06!

Palju õnne Sigrid ja Kristi! Teiega võetakse ühendust!

XoXo

E.

FacebookTwitterGoogle+Share