6926 Views |  Like

Yellow juuksekosmeetika

Täna räägin Yellow juuksekosmeetikast, mis jõudis minuni Arangur.ee veebipoest.

Oli see vast pakk, mille Arangur mulle saatis! Pakkimiskunsti kõrgeim tase 🙂 Tahan seda kohe teile ka näidata – roosa siidpaber, kommid, käsitsi kirjutatud kirjake… Lihtsalt imearmas!

1

2

3
Osad tooted ja testrid olid veel eraldi pakikestesse pandud:

4

5

Aga nüüd lähemalt toodetest.

Esiteks juuksevärvid.

6

Alfaparf Yellow Color püsivärv on madala ammoniaagisisaldusega ning tänu aloe vera ja nisuproteiinide sisaldusele hooldab see juukseid värvimise ajal. Nagu professionaalsetele juuksevärvidele kohane, saab kasutaja valida enda juuste jaoks vajaliku tugevusega vesiniku. Kui ei tea, millist vesinikku soovitud tulemuse jaoks vaja läheb, siis aranguri kodulehel on kõik põhjalikult ära seletatud. Juuksuris käin ma alati suuremaid värvimuutusi teostamas, aga lihtne värvivärskendus ja juurte värvimine mul kodus konti ei murra, nii et tavaliselt teen seda ise. Siiani olen kasutanud Schwarzkopfi profisarja värve, aga uusi brände katsetan alati rõõmuga.

Sobiva värvitooni valikul pakkus Aranguri poe hea haldjas Anna oma igakülgset abi ja soovitas mulle lausa kolmest värvist kokku segatava tooni, et saaksin just sellise tulemuse, mida soovin. Suurt juuksevärvi muutust mul plaanis ette võtta ei olnud, tahtsin lihtsalt juuksejuuri värvida ning tooni värskendada. Soovitud toon oli soe helepruun (või siis hoopis tumeblond – See on ilmselt samasugune vaidlus, et kas klaas on pooltühi või pooltäis.) Tahtsin, et värv oleks sügav, soe ja särav, kuid mitte ebaloomulikult kollane ning lisatingimusena tahtsin, et ka ajaga maha kuludes jääks toon ilusaks soojaks, mitte ei omandaks porikarva või rohekat ilmet.

Kõiki neid tingimusi arvesse võttes soovitaski Anna mulle segu, millega ma oma juukseid värvisin.
Retsept: 35 ml 7.32 + 35 ml 10.21 + 5 cm 7.35 (5 cm on umbes 2,5 grammi) + 109 ml 6% vesinikku (Yellow püsivärvidega värvides tuleb võtta värvi ja vesinikku suhtes 1:1,5) Kandsin värvi kuivadele juustele ning hoidsin 30 minutit.

Minu juuksed enne ja pärast:

7

Vasakpoolsel pildil on mu juuksed sellised nagu nad mul loomulikult kuivades jäävad – lainelised ja kergelt kahused. Parempoolsel “pärast” pildil keerasin tangidega juustesse oma hetke lemmiksoengu – 5 minuti lained.

Jäin tooniga igati rahule! Yellow püsivärvi puhul meeldis väga ka see, et värv ei lõhnanud tugevalt. Peale värvimist kasutasin Post Color maski, mille jätsin pähe lausa pooleks tunniks. Pärast olid juuksed imeliselt pehmed ja läikisid kenasti.

Järgmisena tuli pakist välja Alfaparf Yellow Bloom Seerum argaaniaõliga

9

8

Argaaniaõliga seerumit võib kasutada nii kuivadel kui märgadel juustel. Võrdlemisi paks tekstuur laseb seerumi käte vahel laiali hõõruda, et saaks selle ühtlaselt juustele kanda. Seerum hoiab ära juukseotste lõhenemise ning kaitseb UV kiirte eest. Igasugused juustesse jäetavad hooldusvahendid on mu suured lemmikud, sest juukseotsad kipuvad karedad olema ning ilma õlide või seerumiteta ma enam oma juuksehooldusrutiini ette ei kujutagi. Yellow seerum ei tee juukseid raskeks ega rasvaseks, vaid lihtsalt niisutab ja annab läiget ja pehmust.

Eriti tõhusaks hoolduseks võib seerumit segada ka mõne Alfaparf Yellow maskiga, soojendada seda mikrolaineahjus ja jätta juustele pooleks tunniks ning siis maha pesta.

Proovisin ka erinevaid ampulle, mis sisaldavad niisutavat, läiget andvat või taastavat vedelikku ja šampoone-palsameid, mille testreid lahkelt kaasa oli pandud.

11

10

202A3989

202A3987

202A3982

202A3964

Nende hulgast sai lemmikuks Hydrate Deep Weekly Treatment.  Niisutavat hooldusainet ei pea juustelt maha loputama. Eriti tõhusa kokteili saamiseks võib seda ka teiste ampullide-maskidega segada. Näiteks 2 osa Repair ampulli + 1 osa Hydrate + 1 osa Shine + 3 osa Liss Therapy maski. Segu kanda pestud rätikukuivadele juustele (mitte panna peanahale). Katta kilemütsi ja rätikuga ning lasta mõjuda umbes pool tundi. Pärast selle kokteili maha loputamist on juuksed kui uuesti sündinud!

Kuulsin Yellow toodetest tänu Arangur poele esimest korda ja kõik tooted sobisid mulle ideaalselt! Kui otsid tõhusat hooldust taskukohase hinnaga, siis see bränd on katsetamist väärt!

FacebookTwitterGoogle+Share