1838 Views |  Like

Make Up Store – Icon

Make Up Store on bränd, mis julgustab uute toodete ja lookidega katsetama. Jumestamine on kunst ja erinevate stiilide proovimine väga lõbus. Selleks, et oma kasutajatele uusi meigiideid anda, on Make Up Storel iga kuu jaoks eraldi teema. Septembrikuu look kannab nime “Icon” ja selle kirjeldus on niisugune: “Valgus, kaamera, võte! Helendava ekraani jumalanna. Ajatu, klassikaline, sensuaalses võtmes. Muljetavaldav! Tema on iluIKOON.” Selle postituse piltide tegemiseks ühendasin jõud grimeerija Kelli Neitsoviga, kes oli nii modelli kui jumestaja rollis.

Kasutasime järgmisi Make Up Store tooteid:

Duo Contouring modelleerimiskomplekt (toon light) Hind 25 EUR.

_U0X7164

Kõigepealt kattis Kelli kogu näo sobivas toonis jumestuskreemiga ja seejärel modelleeris  heleda ja tumeda värviga.  Mulle tundub, et modelleerimine on selle kümnendi võtmesõna jumestuses. Et kui paarikümne aasta pärast keegi korraldaks stiilipeo teemaga “2015”, siis selleks, et seda kümnendit äratuntavalt väljendada, teeksid naised endale tugevad modelleeringud a la õekesed Kardashianid ja juuksed värviksid ombre stiilis 🙂

_U0X7190

Duo Contouring on kreemjas toode ja komplekte on saada kolmes eri tumeduses. Hele toon on kõigil valge, aga varjuvärv on  erinev. Meie kasutasime kõige heledamat komplekti. Valge värv läks  silmade alla, ninaseljale, sarna kõrgemasse kohta ja laubale. Tumeda tooniga said varjutatud sarna alune ala, näo ääred ning nina küljed. Kui valge tooni kasutamine tundus esmalt ehmatav, siis tegelikult hajus see kenasti nahatooniga ühte. Pruun toon on mõnusalt neutraalne ja sobib hästi kõigile nahatoonidele. Minul on külma alatooniga nahk ja Kellil soe, aga modelleerimiskomplekt sobis meile mõlemale 🙂 Duo Contouring modelleerimiskreeme võid peale kanda näppudega,  švammiga, või pintsliga – kuidas endale mugavam tundub. Minule meeldib vajalik kogus toodet paletil soojaks hõõruda ja peale kanda švammi abil. Kui modelleeringud olid tehtud, kinnitasime meigipõhja puudriga.

Laugudel kasutasime  microshadow lauvärve (Ühe tooni hind on 15 EUR). Kogu Make Up Store tootevalik on läbimas uuenduskuuri – ümmargused toosid asenduvad kandilistega ja kõigi toodete pealispinda katab krokodillinaha muster.

_U0X7167

_U0X7174

Kõigepealt katsime kogu liikuva lau heleda tooniga Barbara

_U0X7183

Üks mõnus hele toon on kulub ära pea iga jumestuse juures. Barbara on just selline “must have” toon. See annab pilgule värskust, sellega võib ettevalmistavalt katta terve lau, et hiljem lisatavad erksad värvid kirkalt peale jääksid ja hästi hajuksid, selle abil saab tumedatele värvidele õrnad suitsused üleminekud hajutada. Kõiki microshadow lauvärve saab kasutada nii märjalt kui kuivalt. Meie kasutasime neid seekord kuivalt, aga kui on soov saada eriti intensiivne tulemus, siis võib värve peale kanda märja pintsliga.

Liikuva lau kohal kasutasime tumelillat tooni Magic.

_U0X7180

Tumedate lauvärvide juures on minu jaoks tähtsad kolm omadust – intensiivne pigment, hea hajuvus ja vähene pudisemine. Magic vastab kõigele kolmele omadusele!  Saime silammeigi tehtud nii, et lauvärvi üldse põskedele ei pudenenud.

Kolmandat lauvärvi Flora kasutasime hoopis põsepunana

_U0X7185

Selline õrn roosa mõjub nooruslikult ja värskendavalt. Silmameigis on seda hea kanda kulmu alla ja juba see pisike värviaktsent annab sära ja värskust.

Lõpetasime oma filmistaarimeigi musta lainerijoonega ja värvisime ripsmed.

Viimase lihvi andmiseks kasutasime huuleläiget Bellflower (Hind 15 EUR)

_U0X7175

Läbi pakendi vaadatuna paistab see päris tume ja huvitava multicolor läikega. Huultele kandes aga jääb toon üsna õrn, põhiline efekt on just kaunis sädelus. Huuleläige on väga niisutav, seda võib kasutada nii eraldi kui huulepulga peal.

Valmis jumestus tuli selline:

Jumestus ja modell: Kelli Neitsov

Fotograaf: Penelope Russak

Untitled-11

_U0X7434

Untitled-1

_U0X7432

_U0X7323

_U0X7274

_U0X7261 copy

Make Up Store tegemistel tasub silma peal hoida nende Facebooki lehel. Sealt leiab muu hulgas infot igakuiste klubipäevade kohta, kus tutvustatakse uusi meigitrende ja mil tooted on saadaval eriti magusa hinnaga. Võin saladuskatte all öelda, et oktoobrikuine look kannab nime Haute Couture ja see toob jumestusse tõsiselt mõjusad värvid!

Ootame põnevusega 🙂

FacebookTwitterGoogle+Share