5691 Views |  Like

Jumestus Essence toodetega + kingiloos

Essence kosmeetika saabus Eestisse alles selle aasta maikuus, aga on juba jõudnud paljude lemmikuks saada. Eks ikka selleks, et hinnad on neil haruldaselt rahakotisõbralikud. Proovisime Eretiga nende sügiskollektsiooni tooteid. Näidisjumestuse jaoks kasutasime järgnevaid asju:

1

Nude meik on alati moes ja sel aastal on see kohe eriti suur trend. Essence valikusse kuulub 8 tooniga palett, kust leiab nii heledaid kui tumedaid värve, millest osad on matid, teised aga sädelevad.

2

Pigment on lauvärvidel keskmine – päris nii intensiivset värvi nagu karbis, nad välja ei anna. Tumedates toonides peituvad säraosakesed kipuvad hajutamisel lendu minema ja põskedele maanduma, nii et puhta meigitulemuse jaoks on mõistlik teha esmalt silmameik ja siis alles ülejäänud jumestus. Või siis kaitsta silmaalust salvrätiga.

Minu kõige lemmikum Essence toode on Liquid Ink veekindel must lainer:

3

Selle hind on vähem kui 3 eurot, aga ta töötab paremini kui nii mõnigi kordades kallim lainer. Ma ei oskagi talle mitte midagi ette heita – sügavmust värv, mis jääb peale juba ühe kerge tõmbega, mugav peenike pintslike, värskelt pealekantuna lubab hõlpsalt parandusi teha, kuid ära kuivades on mõnusalt kauapüsiv. Seda soovitan tõesti kõigil ise järgi proovida!

Silmameigile punkti pani Multi action ripsmetušš:

4

Proovisin kahte erinevat Essence ripsmetušši. Suure harjaga I Love Extreme tušiga ma sõbraks ei saanud – suure harjaga oli päris keeruline ripsmejuure lähedale pääseda ja olgugi, et kirjeldus lubab anda pöörast tihedust, siis tegelikult oli tulemus üsna tagasihoidlik. Samuti kippus ta päeva jooksul pudisema hakkama.

Multi-action tušš meeldis mulle palju rohkem. Väike kummihari võimaldas kenasti ka kõige väiksemad ripsmed üle võõbata ja ripsmed jäid kaunilt eraldatud. Lubatud silmnähtavat pikendamist siiski ei märganud – tušš andis ripsmetele vaid kergelt pikkust juurde. Mul on kombeks kasutada paralleelselt kaht ripsmetušši – üks super pikendav-tihendav tušš siis, kui teen tugevamat meiki ja teine, mis jätab loomulikuma tulemuse ja mida kasutan kerge päevameigi juures või hoopis alumiste ripsmete värvimiseks. Multi-action jääb mul just selleks teise otstarbega tušiks.

Põsed said punama Berry me up mati põsepunaga:

5

Matte põsepunasid on lettidel vähemuses – enamasti on kõigil ikka kas vähemal või rohkemal määral säraosakesi sees. Samas kulub matt põsepuna sageli ära – kui oled juba laugudele sädelust lisanud ja ka põsesarna särapuudriga üle käinud, siis sobib põskedele just matt põsepuna, et meik ülepakutuks ei läheks.

Viimase lihvi andmiseks sai kasutatud My First Love nimelist nude huulepulka.

6

See on õrna tooniga ja teeb oma huuletooni vaid veidikene heledamaks – põhiline efekt on niisutus ja kerge läige. Hea valik siis, kui tahaks esimest korda nude huulepulka katsetada, aga ei ole kindel, kas see üldse sobiks. My First Love on läbikumav ja haakub kenasti oma huuletooniga.

Valmis jumestus tuli selline:

Untitled-1

Essencel on veel väääga lai valik küünelakke. Uuest kollektsioonist sain katsetamiseks need:

7

Nude meigi juurde sai valitud kõige rahulikum toon nimega My Love Diary.

8

Neid geellakke saab kasutada omaette, või koos spetsiaalse alus- ja pealislakiga. Omaette kasutades kuivavad nad kiiresti, aga püsivad küüntel ilusana vaid 2-3 päeva. Kui soovid kauapüsivat tulemust, siis tasub varuda aega ja kasutada neid koos alus- ja pealislakiga. Kuivamine võtab nii muidugi kolmekordse aja, kuid värv püsib küüntel kaunina hoopis pikemalt.

Essence saatis kingituse ka Urbanista Style lugejatele:

9

Kui soovid selle kinkekoti omanikuks saada, siis külasta meie Facebooki lehte, jaga postitust ja 28. septembril loosin kingituse kõigi jagajate vahel välja!

FacebookTwitterGoogle+Share