2132 Views |  Like

Turbliss – kodumaine turbakosmeetika

Laukavees ujumine kuulus meie esiemade ilurituaalide hulka. Juba aastasadade eest panid naised tähele, et humiinaineterikas rabavesi hoidis naha noorena ja pani selle eriliselt särama. Linnainimesele jääb igahommikune laukasuplus kahjuks kättesaamatuks, aga Turbliss on leiutanud mooduse, kuidas kõik naised, olenemata nende elukohast, saaksid rabavee ja turba parimaid omadusi siiski naha tervise ja ilu heaks kasutada.

Proovisin nende valikust Bioaktiivset turbamaski, mis mõeldud kõigile nahatüüpidele ja väga põnevat uudistoodet – Sära andev rabavesi 24K kullaga.

Bioaktiivne turbamask on abiks paljude nahaprobleemide korral – see leevendab aknet ja psoriaasi ning on tõhusalt kortsude tekkimist ennetava toimega.

_U0X9583

_U0X9578

_U0X9576

Turbamaski kasutades on kõige olulisem jälgida, et see nahal ära ei kuivaks. Maskikiht peab olema piisavalt paks, et nahk läbi ei kumaks ja lisaks võib seda nahal olemise ajal veel ka märgade kätega pealtpoolt niisutada.  Õigesti kasutades on mask nahka sügavalt puhastava ja niisutava toimega.

Maski saab kasutada ka nagu näokoorijat – võtad väikese koguse ning masseerid seda paar minutit niiskel nahal.

Nii nagu looduslike sügavpuhastavate toodetega sageli juhtub, võib naha olukord minna hetkeks hullemaks, enne, kui hakkad tulemusi nägema. Peale esimest kasutuskorda tekkisid näole mõned punnid, mis näitab, et mask paneb naha mürki välja ajama. Protsessi kiirendamiseks võib alguses maski kasutada igapäevaselt. Peale neljapäevalist kasutamist uusi punnikesi mul enam juurde ei tekkinud ja sai hakata nautima tulemusi – puhaste pooridega elastset ja tervisest pakatavat nahka!

Kui naha “suurpuhastus” on tehtud, siis edaspidi võib maski teha 1-3 korda nädalas.

Teine toode, mida kasutada sain, on midagi täiesti omalaadset – Kullaga rabavesi.

_U0X9572

_U0X9572 copy

Pihustiga pudelisse pandud kullasärane rabavesi on tõeliselt multifunktsionaalne toode – seda võib kasutada kreemi all nagu seerumit ( vesi niisutab, silub kortsukesi ja tõstab naha elastsust), kreemi peal kasutades aitab see kreemil paremini imenduda ja väikesed kuldsed osakesed annavad nahale kauni sädeluse. Peale meikimist võib seda kaugelt õrna uduna pritsida ka jumestatud nahale – see kinnitab meigi ja annab sädeluse, mis on piisavalt diskreetne, et sobib ka igapäevaseks kandmiseks. Toode helendab pigmendilaike, vähendab punetust ja ahendab poore.

Sprei on kerge ja õlivaba, nii et sobib kasutamiseks üle keha ning  ka juustel ja riietel, ehk siis igal pool kuhu soovid sädelust lisada.

Kaunis pudel teeb sära andvast rabaveest ka mõnusa kingituse. Kui otsid kingitust naisterahvale, kel oleks kõik juba justkui olemas, siis see eriline kodumaine toode on kindlasti hea kingiidee!

Minu kuivale nahale sobisid mõlemad Turblissi tooted väga hästi ja julgen neid soojalt ka teile soovitada!

FacebookTwitterGoogle+Share