4826 Views |  Like

Mixa – tundliku naha ekspert

Prantsuse kosmeetikasari Mixa loodi aastal 1924 ning see oli algselt müügil apteekides. Eestisse jõudis sari alles 2015. aastal ja on mugavalt kättesaadav supermarketites.

Mina sain proovimiseks mitsellaarvee ning niisutava-rahustava näokreemi.

Mixa puhastav mitsellaarvesi

_U0X9833

Mitsellaarvesi on mu lemmikviis näo puhastamiseks sellistel päevadel, kui olen kasutanud kerget jumestust ja ka täiesti miegivabadel päevadel naha puhastamiseks enne õhtust kreemitamist. Tugevat jumestust eelistan küll eemaldada nägu pestes, aga proovisin spetsiaalselt tugeva meigipõhja, veekindla ripsmetuši ja laineri eemaldamist Mixa mitsellaarvee abil ning vesi sai neist probleemideta jagu.

Hea mitsellaarvesi peab olema õrn nagu vesi (ei tohi silmi kipitama panna ja nahka kleepuma jätta) ning suutma jumestuse mangetina vatipadja külge tõmmata. Mixa vesi vastab kenasti neile tingimustele ja olen sellega väga rahul!

Teisena sain kasutada niisutava ja rahustava näokreemi

_U0X9840

_U0X9843

Kreem on üsna paksu tekstuuriga, kuid imendub kiiresti ja ei jäta nahka rasvaseks ega läikivaks. Sobib hästi ka meigi all kasutamiseks, sest jumestama saab hakata kohe peale kreemitamist ja jumestuskreem ei hakka selle peal “ujuma”.

Minu kuivale nahale sobib kreem kenasti pakkudes piisavat niisutust. Kreemi koostisest leiab rahustava roosiekstrakti, kuid selle aroom ei ole lilleliselt magus, vaid hoopis hästi õrn ja värske, meenutades mulle veidi kurgilõhna.

Olen siiani saanud kasutada kolme Mixa toodet. Lisaks tänases postituses kirjeldatutele soetasin endale ka silmameigieemaldaja, millest kirjutasin SELLES postituses.  Olen kõigi kolme tootega väga rahul. Väga mõnus, et tundlikule nahale sobivaid tooteid nüüd apteegi asemel oma kodupoe kosmeetikalettidelt leiab.

FacebookTwitterGoogle+Share