4648 Views |  Like

Uut juuksehoolduses

Nagu lubatud, siis hakkan näitama Ilublogijate kokkutulekult saadud kinkekoti sisu. Tooteid oli seal palju, nii et teen mitu postitust, et jutt liiga pikaks ei läheks. Esimeses postituses võtan ette juuksehooldustooted.

Minu kinkekott sisaldas järgmisi asju:

Nurme looduslik rosmariini šampoon

202A4769

Nurme looduskosmeetika e-poest leiab väga põnevaid juuksehooldustooteid – näiteks tahked šampoonid ja juustele ning kehale mõeldud kookosvõide.

Nurme bränd väärtustab loodusega kooskõlas elamist, niisiis on nende tooted priid igasugustest kahjulikest lisaainetest. Šampoonis sisalduv rosmariini eeterlik õli soodustab juuksekasvu, aitab leevendada kuiva peanaha ja kõõma probleeme ning on sügelevat peanahka rahustava toimega. Eeterlik õli on vastutav ka õrna ja loodusliku lõhna eest, mis peapesu ajal mõnusalt nina paitab, kuid peale loputamist juustesse püsima ei jää. Šampoon sisaldab kummeliekstrakti, mis teeb toote sobivaks ka tundliku naha korral.

Ma kasutan üsna usinalt igasuguseid soenguviimistlusvahendeid, nii leidis mu juustest laki, vahu ja kuivšampooni jääke. Olin kahtleval seisukohal, et kas läbinisti looduslik šampoon suudab sellest kõigest end läbi närida, aga ei pidanud pettuma. Šampoonitasin juuksed sisse 2 korda nii nagu ma alati teen ja juuksed olid peale seda puhtad ja mõnusad.

L’Oreal Absolut Repair mask

202A4778

202A4782

Mask on mõeldud kahjustatud juuste raviks. Minu juuksed on keskmises seisukorras – Alumine kolmandik on oma elus näinud blondeerimist ja puutunud kuumade tangidega kokku rohkem, kui talle ilmselt meeldiks. Seetõttu on juukseotsad kuivavõitu ja ravimask kulub neile ära küll. Ülejäänud juuksepikkus on võrdlemisi heas seisukorras ja maski kasutades määrisingi paksema kihi katkistele otstele ja toote,  mis kätele veel üle jäi, tõmbasin kergelt ka ülejäänud juuksepikkusele. Mask on hästi paks ja kreemjas ning seda on juustele lihtne hajutada – ei ole ohtu, et hüva kraam maha tilguks. Kasutusjuhend soovitab maski pähe jätta 3-5 minutiks, mina hoidsingi seda peas 5 minutit. Maha loputades olid juuksed ülipehmed, siledad ja siidised. Töötab tõesti kohe esimesel korral!

Macadamia soenguvedelik

202A4789

Toote nimi on küll vedelik, aga tegelikult väljub pumbast kerge ja libe geel. See on mõeldud kuumakaitseks ja kahususe vastu võitlemiseks. Vahend kaitseb juukseid nii kõrge temperatuuri kui ka UV kahjustuste eest, nii et tõeline “must have” toode aastaringi. Geel tuleb kanda niisketele juustele ja seejärel föönitada. Soenguvedeliku lõhn oli ülimalt mõnus ja magus ning peale selle kasutamist on juuksed läikivad ja ka kahusus on tunduvalt vähenenud. Minu põhiline juukseneedus ongi just kahu ja Macadamia soenguvedelikust sai juba esimesel kasutuskorral mu suur sõber. Eriti meeldib mulle see, et toode ei jää juustes kuidagi tunda – see ei tee juukseid krabisevaks, kõvaks ega raskeks. Kenasti saab juuksed juurelt kohevaks föönitada, samas kui ülejäänud pikkus jääb sile ja läikiv.

Placent Activ

202A4792

Placent Activ oli kinkekotti pannud lausa terve juuksekasvu kiirendava kuuri jaoks vajaminevad tooted – šampooni, palsami ja ampullid. Neid ma veel proovinud ei ole, sest plaanin enne arvustuse kirjutamist läbi viia põhjalikud inimkatsed 🙂

Varsti oli niikuinii plaanis juukseid värvida ja peale seda alustangi kohe Placent Activ kuuriga. Siis saab väljakasvu järgi hästi näha, kui kiiresti juuksed vohama hakkavad. Nii et neist toodetest kuulete pikemalt siis, kui mul tulemused ette näidata on 🙂

FacebookTwitterGoogle+Share