4552 Views |  Like

Living proof ja Tangle Angel

Salon24.eu e-poest jõudis minuni pakk, mis sisaldas Living proof kohevustandvaid tooteid ja maailma kõige ilusamat Tangle Angel juukseharja.

Living proof brändi üheks kaasomanikuks on tuhandete naiste juukseiidol Jennifer Aniston. Olen varem kasutanud Living proof taastavat sarja ja sellist läiget nagu need, ei ole mu juustele suutnud anda mitte ükski teine toode.

Seekord proovisin Living proof kohevustandvat Full sarja – šampooni, palsamit ja juuretõstmisvedelikku.

_U0X7310

Living proof Full šampoon

_U0X7327

Living Proof töötas välja patenteeritud molekuli PBAE – imepisikese molekuli, mis saadab korda suuri tegusid. See moodustab igale juuksekarvale tihendavatest punktikestest mikroskoopilise kihi, muutes juuksed nii nähtavalt kui tuntavalt paksemaks ning lisades soengule kauakestvat täidlust ja liikuvust.

Šampoon on paks ja kontsentreeritud. Rikkaliku vahu saamiseks piisab umbes üheeurose mündi suurusest šampooniportsust. Parima tulemuse saavutamiseks on hea šampoonitada kaks korda – esimesel korral pestakse maha suurem mustus ja viimistlusvahendite jäägid, selleks, et teisel šampoonitamisel saaksid  kõik kasulikud ained juustes oma imet teha.

Living proof Full palsam

_U0X7335

Ka Full palsam sisaldab erilisi PBAE molekule. Kohe peale palsami kasutamist on tunne nagu pats oleks paksem.

Minu juukseotsad on võrdlemisi kuivad, nii et Full palsam, mis on loodud juukseid kergeks jätma, ei ole nende jaoks piisavalt toitev. Kamm kippus peale pesu juukseotstesse kinni jääma. Parima tulemuse sain siis, kui kasutasin peale šampoonitamist ja enne palsami pähe panemist juukseotstel toitvat maski. Hetkel on mul kasutusel Alterna Bamboo Kendi Intense Moisture mask.  Sellist “retsepti” jälgides olid juuksed pärast lihtsalt võrratud – läikivad, pehmed ning lubasid end ilusti kohevaks föönitada. Katsudes oli tõesti tunne, et juukseid on rohkem peas.

Ekstrakohevuse saavutamiseks on Full sarjas olemas veel lausa kolm toodet – tihendav kreem, vaht,  ja sprei. Neid võib kasutada eraldi, või üksteisega kombineerida. Mina sain proovimiseks juuretõstmise sprei:

_U0X7330

Sprei on kerge lõhnaga ja läbipaistev. Ühel kasutuskorral võiks pihustada 5-10 pumbatäit – olenevalt juuste tihedusest. Toode aitab juuksejuuri tõsta ja hoolitseb selle eest, et kohevaks föönitatud tulemus ka püsiks. Eriliseks teeb sprei see, et toode ei jää juustes tunda. Ta annab umbes samaväärse kohevuse kui keskmise hoidmisega juuksevaht, aga erinevalt enamus vahtudest, on käega läbi juuste libistades tunne nagu mingit viimistlusvahendit polekski peas. Väga mõnus!

Panin tähele, et Full sarja kasutades oli juukseid kuidagi eriti lihtne soengusse sättida – kiharad allusid väga kergelt, hoidsid hästi lokki sees ja kui sättisin nad punupatsi või krunni, siis ei hakanud üksikud salgud turritama.

Viimaseks uueks tooteks minu juuksehooldusarsenalis on maailma kõige ilusam juuksehari – Tangle Angel.

_U0X7314

_U0X7321

_U0X7317

Tangle Angel harjasid on saadaval laias värvivalikus. Pusaharjadega on küll nii, et kui ükskord oled mõnda neist kasutanud, siis enam tavalist harja näha ei taha. Eriti mõnusaks teeb see laste juuste kammimise. Kõik pikajuukseliste tüdrukute emad ilmselt teavad neid tõrksaid pusasid, mis laste peenekarvalistesse kiharatesse tekivad. Mitte ükski tavaline hari ei suuda neid pusasid nii õrnalt ja efektiivselt lahti harutada.

Siiani oli mul kasutusel Richi hari, aga Tangle Angel on sellest veel parem! Mugavamaks teeb selle alt laienev vars, mis hästi pihku istub. Vahet tunneb eriti hästi siis, kui käed on juukseõlist libedad – alt laienev käepide tagab selle, et hari peost minema ei lipsaks.

Kui tahad, et juuksed oleksid üheaegselt nii kohevad kui läikivad, siis on Living proof Full sari just õige abiline. Ja Tangle Angel on lihtsalt nii taevalikult ilus, et kaunistaks iga naise tualettlauda.

Kas oled mõnda neist toodetest proovinud?

FacebookTwitterGoogle+Share