4251 Views |  Like

Eestisse saabub müügile Ameerika tuntud kosmeetikabränd Urban Decay

Käesoleva kuu lõpus, 26. mail, saabub Eestisse müügile Ameerika üheks edukaimaks kosmeetikabrändiks nimetatud Urban Decay. Ilumaailmas aina kõrgemat tähelendu tegev Urban Decay on Ameerika tippkosmeetikatoodete kaubamärk, mis on ennekõike tuntud kergelt hullumeelse ja energiast pakatava imago ning alternatiivse tootevaliku poolest.

Urban Decay on 1990. aastatel alguse saanud kaubamärk, millest on tänaseks saanud üks populaarsemaid kosmeetikabrände nii Ameerikas kui ka mujal maailmas. Esindatud igal kuul kümnetes ajakirjades, auhinnatud Allure’i parima ilutoote tiitliga ning tunnustatud julmusevabaduse ja vegan toodete eest, võib Urban Decayd pidada ka kõige laiemalt levinud kosmeetikabrändiks sotsiaalmeedias. Brändi Facebooki ja Twitteri kogukonnad on valdkonna suurimate hulgas ning iga päev kogub bränd suurel hulgal veebiarvustusi kogu maailmast. Oma tegeliku edu saladuse pühendavadki brändi loojad meigikunstnikele ja blogijatele, kes jagavad nende armastust uuenduslike omadustega toodete ja eksperimentaalsete värvide vastu.

Enne revolutsioonilise brändi loomist valitsesid ilumaailma turgu roosa, punane ja beež. Brändi üks loojatest Sandy Lerner mõistis, et kosmeetikatööstuse suured tegijad ei suuda pakkuda tooteid tema alternatiivsele maitsele, mistõttu otsustas ta neid ise tootma hakata. Sandy ärijuht David Soward tutvustas talle ühel saatuslikul päeval oma kaasvisionääri Wende Zomniri, kes, olles ühteaegu nii loominguline ärinaine ning jumestussõltlane, leidis samuti, et hetke turuolukord vajab energilist raputust. Ambitsioonikad naised sõlmisid teed juues kokkuleppe, mis viiski küünelakkide segamiseni Wende Laguna Beachi bungalos. Sandy, David ja Wende lansseerisid Urban Decay 1996. aasta jaanuaris ning sarja esimesteks toodeteks olid 10 huulepulka ja 12 küünelakki. Linnamaastiku armetumatest tahkudest inspireerituna kandsid need pöördelisi nimesid, nagu Roach, Smog, Rust, Oil Slick, Acid Rain.

Urban Decay üha laienev üleilmne esindatus tõestab fakti, et jumestustoodete kasutajad üle kogu maailma soovivad alternatiive. Samuti võtavad Urban Decay tootesarja müüki üha suurem hulk edasimüüjaid Kanadas, Ühendkuningriigis, Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias, Singapuris ja Lähis-Idas. Ameerikas on bränd esindatud tuntud kaubanduskettides, nagu näiteks Sephora, Ulta ja Macy’s.

Urban Decay tooted saabuvad alates 26. maist müügile Tallinna Kaubamaja iluosakonda ning e-poodi.

26832586165_c6588984d4_o

 

 

FacebookTwitterGoogle+Share