4832 Views |  Like

Placent Activ kuur

Juba peaaegu kaks kuud olen teinud Plaent Activ kuuri ja nüüd saan ka tulemustest rääkida.

Placent Activ sarja kuulub kolm toodet – juuksekasvu kiirendavad šampoon, palsam ja ampullid. Kõik tooted on tagasihoidliku lõhnaga ja mingit püsivat lõhna nendest juustesse ei jää.

202A4800

Palsam on vedelamat sorti ja sobib heas korras või kergelt kahjustunud juustele. Tugevalt kahjustatud või väga kuivade juuste puhul võib tema niisutavatest omadustest väheks jääda. Kui sul on soov hakata juukseid pikaks kasvatama, siis on niikuinii mõistlik süda kõvaks teha  ja kõigist katkistest otstest loobuda – halvas seisukorras pikad juuksed pole kuigi ilus vaatepilt.

Placent Activ šampooni-palsamit kasutades püsivad juuksed kauem puhtad. Kui tavaliselt pesen pead üle päeva, siis nendega sai ka 2 päeva peapesude vehele jätta.

Juuksekasvu kiirendavaid ampulle soovitatakse kasutada ülepäeva. Mina kasutasin neid igal pesukorral, ehk siis enamasti jäi 2 päeva vahet. Ampullides peitub läbipaistev lõhnatu vedelik, mis imendub peanahka ja juustesse hetkega. Mulle ei meeldinud klaasist ampullid, millesse toode pakitud on. Kaheteistkümnest ampullist kolmel eraldus kaela murdmisel väikseid klaasikilde.

202A4807

202A4811

Kolme toodet regulaarselt kasutades olid tulemused kiiresti märgata. Hakkasin Placent Activit kasutama vahetult peale juuste värvimist, et väljakasvu pealt oleks juuste kasvamise kiirus hästi jälgitav. Kui enamasti hakkab väljakasv häirima 3-4 nädala pärast, siis Placent Activ kuuri ajal oli juba 2 nädala pärast soov juuksejuuri värvida, nii et minul kiirendas see juuksekasvu 2 korda. Kui tavaliselt kasvavad kuuga mu juuksed umbes 1 cm, siis kuuri ajal viskasid nad sama ajaga 2 cm pikkust juurde.

Peale ampullide otsa saamist jätkus šampooni-palsamit veel umbes kuuks ajaks, nii et jätkasin edasi ainult nendega. Tundus, et juuksekasv aeglustus siis pisut, kuid oli ikka kiirem kui tavaliselt. Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks on seega hea ikka kõik 3 toodet samaaegselt käiku lasta.

Kui on soov juuksed pikaks kasvatada, siis mina julgen Placent Activi sarja küll soovitada. Jäin nendega väga rahule ja ainus koht, kus nuriseda saab, ongi klaasist ampullid, mida iga kord ilma kilde eraldamata murda ei õnnestunud.

FacebookTwitterGoogle+Share