914 Views |  Like

Uus lemmik kuivšampoon

Kuivšampoon on selline toode, mis mul alati riiulis olema peab. Kasutan seda mitte ainult juuste pesude vaheliseks värskendamiseks, vaid mõnikord ka puhastel juustel, et saada lisakohevust ja paremat hoidmist. Juuksekosmeetika puhul olen juba rohkem kui 10 aastat truu olnud vaid salongitoodetele ja siiani olen ka kuivšampoone valinud profitoodete seast. Nüüd oli aga kiiresti uut juuksevärskendajat vaja ja leidsin end üle hulga aja Selveri šampooniriiulite vahelt.

Tõin koju Batiste Brilliant Blonde kuivšampooni ja olen sellega rohkem kui rahul. Eks oma rolli mängib mu suure rõõmu juures ka see, et Batiste on hinna poolest lausa 3-4 korda soodsam kui mu senised juuksurisalongist soetatud kuivšampoonid. Selveris maksis see veidi üle 5 euro. Batiste toodetest olen aastaid tagasi katsetanud kohevustandvat kuivšampooni, aga sellega ma sõbraks ei saanud, sest siis olid mul tumedad juuksed ja need jäid peale selle kasutamist hallikad – vahet pole, kui hoolega ma juukseid harjasin. Aga tore, et Batistele uue võimaluse andsin, sest Brilliant Blondest sai uus lemmik.

Toode värskendab juuksed hetkega ja laseb end hõlpsasti kiharatest välja kammida. Ta sisaldab ka veidi toonivaid osakesi, mis ühtlustavad juuksevärvi väljakasvanud osa. Mul on soojatoonilised helepruunid juuksed ja Batiste Brilliant Blonde toon sobib nendega väga hästi.

Olen tootega tõesti ülirahul ja jään Batistet kindlasti ka edaspidi kasutama.

FacebookTwitterGoogle+Share