4593 Views |  Like

Make Up Store värvimaailm

Make Up Store tähistab sel aastal juba 20. aastapäeva. Sel puhul andsid nad välja ülicoolides pakendites erikollektsiooni “Colors”.

Nende toodete välimus on tõesti midagi ennenägematut.

DSC_9250 copy

DSC_9259 copy

Multicolor viimistlusega läikivad pakendid on ehitud efektse iluliistuga. Mina sain proovimiseks järgmised tooted:

Glow Dual Foundation sädeleva puudri toonis Stockholm (hind 35 EUR)

DSC_9268 copy4

Tegu on klassikalise pressitud puudriga, millesse on sisse segatud veidike sädelust. Säraosakesed on hästi peened ja nende helk on üliilus ja piisavalt diskreetne, et suuremad kumava naha fännid saavad toodet ka üle kogu näo kinnituspuudrina kasutada. Minule meeldib seda lisada vaid valitud näoosadele, näiteks ninaseljale, silmade alla ja laubale.

Uue kollektsiooni lauvärvidest sain oma nahal järgi proovida lauvärvitrio Colors (Hind 35 EUR) ja monolauvärvi Deadly (Hind 25 EUR)

DSC_9262 copy

Lauvärvitrios on kerge sädelusega sinine ja roosa värv ning matt tumeroheline. Toonide pigment on erinev – roosa jääb veidi läbikumav ja sama erksat tulemust kui karbis välja ei anna, aga sinine ja roheline jäävad peale täpselt sama särtsakad nagu nad paletis paistavad. Make Up Store on mõelnud ka nende peale, kes erksate värvide kasutajad ei ole ja rüütanud uhkesse erikollektsiooni pakendisse ka ülipraktilise keskmise pruuni tooni Deadly. Vähemalt minul leiab selline värv kasutus pea iga jumestuse juures. Sellega on väga mõnus teha koopajoone hajutusi, rõhutada ripsmepiiri ja ta sobib hästi ka kulmude täitmiseks.

Imeilusates pakendites kollektsioone on Make Up Storel sel aastal välja tulnud teisigi. Üks kõige pilkupüüdvamaid nendest kannab nime Porcelain.

DSC_9287 copy

Porcelain kollektsioonist sain katsetamiseks kolm toodet:

Läbipaistev kompaktpuuder (Hind 35 EUR)

DSC_9300 copy

Ei maksa peljata puudri valget värvi – nahale kandes sobitub see täpselt kasutaja jumega. Puuder on hästi kõva, nii et korraga jääb pintslile selle pinnalt vaid üliväike kogus. Tuleb päris mitu korda pintsliga karbist toodet võtta, et kogu nägu kaetud saaks. Tänu korraga pintslile jäävale väiksele kogusele ei saa toodet üle doseerida, nii et meigipõhi ei jää liiga puudrine, miinuspoole pealt aga võtab sellega jumestuse kinnitamine rohkem aega kui tulmpuudriga.

Eyedust toonis Mist (Hind 20 EUR)

Pulbriline lauvärv on ülitugeva pigmendiga ja sellega saab teha tõsiselt efektseid jumestusi. Kui erksad toonid silmameigis pole just sinu mugavustsoon, aga ometi tahaks midagi erilist ja uut proovida, siis väga ilusa tulemuse annab see, kui Mistiga ripsmepiirile peenikese pintsliga väike värvitriip tõmmata – sobib pea kõigile!

Viimase uue tootena läks käiku küünelakk toonis Jamie (Hind 15 eur)

DSC_9308 copy

Juba ühe kihiga suutis see lakk täielikult katva tulemuse anda. Laki sees on sillerdavad roosakad säraosakesed, mis annavad väga omanäolise ja ilusa tulemuse – sellised küüned on lausa aksessuaari eest! Suur pluss läheb lakile ka kiire kuivamise eest!

Proovisime uued tooted kohe töös järgi ka ja valmisid sellised jumestused:

DSC_9366 copy

DSC_9330 copy

DSC_9438 copy

Jumestused ja soengud: Liina Notta, Ketter Orav

Pildid: Liina Notta

Kas oled mõnda neist toodetest jõudnud juba proovida?

FacebookTwitterGoogle+Share