4562 Views |  Like

Empties

Jälle on ports totsikuid tühjaks saanud ja hea aeg teha kokkuvõte milliseid soovitan ja mis võiksid poeriiulile jääda.

  • Mossa mitsellaarvesi – kerge ja looduslik mitsellaarvesi, mis minul leidis kasutust rohkem tooniku asemel. Jumestuse eemaldamiseks oli see veidi liiga õrn, aga oma niisutava ja puhastava koostise poolest siiski hästi mõnus toode. Kasutasin seda näo pesemise järgselt, et nahalt viimasedki jumestuskreemiriismed eemaldada. Nahk jäi värske, mõnus ja puhas. Soovitan!
  • Batiste Brilliant Blonde kuivšampoon – hea hinnaga, aga tõeliselt tõhus. Teeb, mis kuivšampoon tegema peab – muudab juuksed puhtaks ja värskeks ning lubab end juustest suurema vaevata välja kammida. Eriliseks teeb toote see, et ta sisaldab ka veidi toonivaid osakesi, mis suudavad juukse väljakasvu pisut ühtlustada. Värvipigmendid on soojatoonilised, nii et mõeldud meekarva blondidele ja soojadele helepruunidele juustele.
  • Matrix High Amplify kohevustandev šampoon – kui ma ei oleks pakendilt lugenud, et tegu on kohevustandva tootega, siis oleksin pakkunud, et see on hoopis silendav-sirgendav šampoon. Sellega ei saavuta mitte mingit kohevust, ta muudab juuksed lausa nii luduks, et ka hoolikalt föönitades ja juurt tõstes ei ole võimalik enam juukseid kohevaks teha. Ise loobusin selle kasutamisest, sest mu juuksed muutusid selle tõttu rutem mustaks ja otsa sai see vaid tänu sellele, et lapsed seda ära ei põlanud. Kindlasti ei soovita!
  • Cutrin White Nights palsam – palsam on mõeldud suviseks kasutamiseks, sest kaitseb juukseid päikese kahjustava mõju eest. Väga mõnus, tõhusalt niisutav ja ülihea lõhnaga!
  • The Body Shop Oils of Life näoõli – Oils of Life on The Body Shopi valikust kahtlemata minu lemmiksari. Olen sealt proovinud mitut toodet ja kõik on ülisuured lemmikud! Kuiva naha omanikele on see sari lihtsalt asendamatu! Soovitan väga soojalt!
  • The Body Shop Frosted Plum kehavõi – niisutavad kehavõid on The Body Shopi hitt-tooted. Talvise lõhnaga Frosted Plum lõhnas nii hästi, et löö või lusikas sisse. Niisutajaid on saadaval väga laias lõhnavalikus – üks ahvatlevam kui teine.
  • Kristalldeodorant – ma ei ole suur higistaja ja ükskõik millise deodorandi ma poes käies korvi viskan – kõik sobivad. Kuni selle kristalldeodorandini. See ei toimi absoluutselt ja juba paari tunni pärast on higilõhn platsis. Viskan väga harva kosmeetikat ära, aga selle koht on prügikastis.
  • Lily Lolo mineraalpuuder (toon Barley Buff)- mõnus mineraalne jumestuspõhi, millega saab teha nii kergelt katvat kui ka tugevat jumestust. Väga nahasõbralik ja sai minu suureks lemmikuks.
  • Manhattan kompaktne transparentpuuder – ükskord oli mul käekotipuuder koju ununenud ja pikk päev ees, mil oleks kindlasti olnud vaja jumestust värskendada ja võtsin Selverist lihtsalt ühe odavama kompaktpuudri, et päev kuidagi õhtusse veeretada. Väga meeldiva üllatusena avastasin, et odav Manhattani puuder tegi ülihead tööd! Kaasas oleva puudripadjaga peale kandes kippus puudrikiht jääma liiga hele ja jahune, aga kui kandsin seda peale pehme kabukipintsliga, siis matistas see ülihästi, tulemus püsis kaua ja puuder jäi nahal täiesti läbipaistev. Nii tore on juhuslikult odavate ja heade asjade otsa komistada – soovitan seda puudrit kindlasti!

_U0X1496

FacebookTwitterGoogle+Share