1313 Views |  Like

Jumestus Essence uudistoodetega

Essence sügis-talvine kollektsioon on juba poelettidel ja uute toodete hulgas on palju väga taskukohase hinnaga pärle. Essence saatis mulle proovimiseks rikkaliku valiku tooteid ja leidsin nende hulgast mitmeid lemmikuid.

Katsetasin nad kohe töös järgi ka ja uute toodetega tehtud jumestus tuli selline:

_u0x1876-copy-2

Jumestus: Penelope Russak

Fotograaf: Tinc Photo

Camouflage Make-Up and Concealer

202a7142

Kreemi on saada kolmes tumedusastmes. Mina sain heledaima tooni Ivory Beige. Heledanahalisena on väga suur rõõm näha, et kosmeetikatootjad ka põhjamaiste lumivalgekeste peale mõtlevad. Mõned aastad tagasi oli mul väga raske piisavalt
heledat jumestuskreemi leida – neid oli väga kesine valik. Tänaseks on olukord poelettidel õnneks paranenud 🙂 Ivory Beige on ilus neutraalne hele jumestuskreem, mis pakub küllalt tugevat katvust. Kirjeldus ütleb, et toode on 2 in 1 ja seda saab kasutada ka peitepulga asemel, aga päris nii hea katvus tal siiski ei ole. Tulemus ei jää läbikumav, kuid kui nahal leidub punne, siis nende varjamiseks tuleb siiski lisaks veel peitepulk välja otsida. Camouflage kreemiga tehtud meigipõhi jääb matt, aga parema püsivuse huvides katsin selle veel ka kerge puudrikihiga ja nii püsis meik veatuna terve pika päeva. Jumestuskreemi hinnaks on 4.29 EUR ja hinna-kvalitedi suhe on väga tugevalt kvaliteedi poole kaldu 🙂 Kui oled hea ja odava jumestuskreemi otsinguil, siis soovitan see toode järgi proovida!

Näol läks veel käiku Light Up Your Face highlighteripalett (Hind 4.49 EUR).

202a7128

202a7132

Komplektis on 3 tooni – kõige vasakpoolne on õrna kumaga, mis jääb nahal üsna tagasihoidlik ja sobib hästi esimese tutvuse tegemiseks highligheritega – sellega ei ole võimalik üle pingutada. Sobib hästi kasutamiseks kõigil näoosadel, mida rõhutada tahad – ninaseljal, laubal, lõual, sarnadel. Teised kaks tooni sisaldavad rikkalikult säraosakesi ja seetõttu võiks nende kasutamisel veidi piiri pidada. Hästi sobivad need silmade jumestamiseks ja tugevama meigi juures ka põsesarnade särama löömiseks. Ninal, laubal ja ülejäänud näol on neid liigse sädeluse tõttu parem mitte kasutada 🙂 Minu tänases jumestuses saigi vasakpoolset kasutatud sarnadel ja ninaseljal ja keskmist tooni panin silmade sisenurka, et sinna sära anda.

Silmade jumestamisel kasutasin Contouring Eye Set komplekti (toon Roses Meet Mahagony). Värvidel on küllalt hea pigment ja nad jäävad nahale peaaegu sama tugevalt kui nad toosis paistavad. Kasutamine on lihtne, sest nad ei pudise. Ainus miinus on püsivus – veatut silmameiki jätkus umbes kuueks tunniks, pärast seda hakkas lauvärv veidi lauvagudesse kogunema, olgugi, et kasutasin selle all oma kõige usaldusväärsemat primerit. Lauvärviduosid on kolmes toonis ja ühe hinnaks on 2.79 EUR.

Silma välisnurka rõhutasin Extreme Lasting veekindla silmapliiatsiga toonis Nighttime in the Jungle (pildil see tumedam toon).

202a7120

Essence silmapliiatseid olen blogis mitmel korral kiitnud – siiani oli mu suur lemmik nende automaatne silmapliiats, aga tundub, et Extreme Lasting pliiatsid tõukavad vana lemmiku troonilt – nad on samuti väga mõnusad pehmed, hästi hajutatavad ja tugeva pigmendiga, aga eelistan neid uusi teritatavaid pliiatseid vanadele väljakeeratavatele selleks, et nendega saab täpsema tulemuse ja peenema joone. Väljakeeratav pliiats on küll mugav, aga värskelt teritatud pliiatsi täpsuse vastu ta ei saa. Pliiatseid on saadaval 6 toonis ja ühe hinnaks on 2. 19 EUR. Soovitan kindlasti proovida!

Silmameigile andsin viimase lihvi Rock’n’doll tušiga (Hind 3.09 EUR). See on võimsalt pikendav-tihendav tušš, mis tõesti nii lopsakust kui pikkust juurde annab ja mille heale püsimisele võid terve päeva jooksul kindel olla. Minu uus lemmik Essence tuššide seast. Odav ja hea, proovi järgi ja sa ei kahetse!

202a7125

Uudistoodetest sain teise ripsmetuši veel – The False Lashes dramaatilist volüümi lubav tušš (Hind 3.09 EUR) See minu südant ei võitnud – ta andis küll tublisti pikkust, aga kahjuks leidsin päeva jooksul mitu korda põskedele pudisenud tušiosakesi ja hea püsivus on minu jaoks ripsmetuši üks olulisemaid omadusi.

Edasi huulte juurde. Näidisjumestuses kasutasin Matt Matt Matt kauapüsivat huuleläiget toonis Girl Of Today ja huulte keskele lisasin natuke ka heledamat tooni La Vie Est Belle.

202a7136

Huuleläige on väga hea katvusega, kauapüsiv ja jätab poolmati tulemuse. Toode on pehme vahulise koostisega, meeldiva magusa lõhnaga ja ei jää huultel kleepuv. (Hind 2.59 EUR)

Uutest huuletoodetest proovisin järgi ka Matt Matt Matt huulepulgad:

202a7115

Mattide huulepulkade koha pealt on mul juba väike eelarvamus tekkinud, sest siiani ei ole ükski mulle sobinud. Tavaliselt toovad nad huultel kuivad kohad esile, või siis jätavad ebamugava tunde. Suur oli mu üllatus, kui mõlemad Essence matid huulepulgad mulle väga hästi sobisid – jäid huultel väga ilusad ühtlased ja ei tekitanud kuiva-kiskuvat tunnet. Saan nüüd ka viimaks trendika mati huulevärvi kandjate ridadesse astuda  – mõlemad mulle saadetud toonid meeldivad väga! Matte huulepulkasid on Essencel valikus 7 eri tooni, hinnaks 2. 59 EUR.

Sain ka ühe uue küünelaki Essence The Gel sarjast. (Toon Pretty Cool Life)

202a7154

202a7158

Pildil jäi ta rohekas, aga erinevas valguses paistab ta vahest ka sinakas-hallikas. Ausaltöeldes ei oleks ma ise sellist värvi osanudki valida, sest esmapilgul ei paista üldse “minu toon”, aga kui ma küüned sellega ära lakkisin, siis hakkas väga meeldima 🙂 Seda lakki peaks parema püsimise huvides kasutama koos pealislakiga, muidu hakkab otstest kiiresti kuluma. Kõik The Gel sarja lakid jätavad väga ilusa ühtlase tulemuse ja ei jää küüntel triibulised.

Viimase uue tootena leidsin pakist Rock’n’doll musta laineri. (Hind 2.79 EUR)

202a7145

See on ainus toode kogu sellest suurest portsust, mis minul kasutust ei leia. Pallikujuline vildist ots on kirjelduse järgi loodud selleks, et teha erilisi laineristiile, näiteks tugevaid jooni ja täppe. Ma olen küll kirglik musta laineri fänn, aga lainerilt ootan just peenikest ja väga täpset otsa, millega pääseks hästi ripsmete lähedale ja saaks imepeene joonega elegantselt laineri “saba” lõpetada. See pallikujuline ots kahjuks minu vajadustega ei sobi.

Sellised uudistooted siis täna 🙂 Millised on Sinu lemmikud Essence valikust?

FacebookTwitterGoogle+Share