5106 Views |  Like

Pick&Try – asu testima!

Pick&Try on ainulaadne veebikeskkond, mis aitab Eesti tarbijatel enne toodete ostmist nendega lähemalt tutvust teha.

Tahaks ju sageli proovida uusi asju, ent selleks tuleb osta täissuuruses toode. Ja juhul, kui toode ei sobi, on raha raisatud ja teha pole midagi. Pick&Try pakub võimalust proovida tootenäidiseid mugavalt oma kodus, ning kui toode sobis, siis on sul võimalus mugavalt kodust lahkumata see omale nende lehelt ka soetada.

Kui sulle meeldib uusi asju testida ja soovid oma arvamust nendest ka teistega jagada, siis on Pick&Try just õige veebileht, millega liituda. Kui oled kodulehele registreerunud, saad sisse logides näha, millised näidised hetkel saadaval on. Osad tootenäidised saadetakse tasuta koju (need, mis postkasti ei mahu, DPD pakipunkti) ja mõnede eest tuleb tasuda väike teenustasu. Kuidas Pick&Try süsteem täpselt toimib, saad lugeda siit: http://picktry.ee/kuidas-toimib

Pick&Try veebiportaalil on hetkel juba ligi 10 000 registreerunud kasutajat. See on ka põhjus, miks osa näidiseid saab kiiresti otsa., nii et selleks on hea liituda uudiskirjaga, et kui kord kuus uued näidised tulevad, siis saaksid esimeste hulgas oma tellimuse teele panna.

Kui oled testritega tutvunud, jäta kodulehel kindlasti nende kohta oma hinnang, et teistel tulevikus hõlpsam ostuotsust langetada oleks ja ka tootjad teaksid, mida oma toodete arendamisel edaspidi teha, et need tarbija vajadustega eriti hästi sobiksid.

202a7310

Minule saatis Pick&Try portsu tootenäidiselid, millest paljusid olen varemgi proovida saanud ja neist ka blogist kirjutanud. Näiteks leidsin pakist The Body Shopi Drops of Youth kreemi testri, CottonPlus meigieemalduspadjakeste proovipaki, BioVegan pesupulbri. (Klikka lingile, et lugeda arvustust.) Uutest asjadest sain proovimiseks ÕRN  loodusliku nõudepesumasina tableti, mis kahjuks oli vist pakendis katki läinud, sest pakist tuli välja pulber, mitte tablett, ent pesumasinas töötas see siiski hästi, vormist olenemata 🙂

Lisaks sain veel kolm täissuuruses pakki Glendee erinevate maitsetega kookoslaaste.

202a7306

Kookos on hea kiudainete, vitamiinide ja mineraalainete allikas ja Glendee kookoslaastud on seega mõnus tervislik amps. Sain proovimiseks naturaalsed kookoslaastud, mis on õrna ja maheda maitsega nagu kookos ikka, meega kookoslaastud, mis tänu lisatud meele sobivad hästi tervislikuks vahepelaks magusasõbrale ja vürtsikad laastud, kus maheda kookose järelmaitses lööb äkki välja tuline tšillinoot.

202a7319

202a7316

202a7313

Kõik maitsed olid väga mõnusad, aga enim oli mulle meeltmööda naturaalsed kookoslaastud – olen lihtsalt suur kookose fänn ja minu meelest ei vaja see mahe mõnus maitse mingit lisandit selleks, et olla suurepärane 🙂

Ühesõnaga kui sind huvitavad uued ja huvitavad tooted ja tahaksid alati olla esimeste seas, kes neid proovida saab, siis liitu Pick&Try veebilehega ja asu testima!

FacebookTwitterGoogle+Share