2645 Views |  Like

Natura Siberica avamispidu

Sel nädalal avas Natura Siberica Viru keskuses oma esinduspoe. Tegemist on väga hea valikuga keha- ja juuksehooldustooteid pakkuva butiigiga. Eesti turule suunatud tooted valmivad siinsamas Tallinnas. Avamisel öeldi, et huvilised on teretulnud tehasesse vaatama, kuidas nende kosmeetika sünnib ja see on küll koht, kus tahaksin väga hea meelega ära käia 🙂 Loodan, et see võimalus tulevikus avaneb.

Natura Siberica looduslikus kosmeetikas kasutatakse Siberi karmist kliimast pärit taimi, mis oma raviomadustega suudavad juustele ja nahale tõhusat hooldust ning kaitset pakkuda. Poest leiad kõik vajaliku, et enda eest pealaest jalatallani hoolitseda – juuksehooldus, kehahooldus, näohooldus, seebid ja isegi looduslikud hambapastad.

Minule jäid eriliselt silma nende kehakoorijad, mis näevad välja isuäratavad ja söödavad nagu moosid:

dsc_0010

dsc_0018

dsc_0029

Hinnaklass on poes rõõmustav ja enamus tooteid jääb alla 10 euro piiri.

Spetsiaalne sari on olemas ka meestele:

dsc_0033

Tootevalikust leiab väga huvitavaid ja omanäolisi asju. Näiteks täiesti musta värvi kooriv näopesuseep:

dsc_0028

Selle kavatsen küll järgi proovida, kui praegune näopesuvahend ükskord otsa saab.

Leidub ka päris Eesti turule suunatud tooteid kodumaise saialille ja rukkilillega:

dsc_0022

dsc_0026

Poes töötab väike labor, kus pressitakse käsitsi seedermänniseemeõli:

dsc_0012

dsc_0015

Seedermänniseemneõli on Natura Siberica toodete staar ja seda sisaldavad vähemal või rohkemal määral pea kõik nende tooted. Iga päev kell 12.00, 15.00 ja 18.00 üllatatakse ühte ostjat ja kingitakse talle tasuta pudelike värskelt pressitud õli.

Poes on ka minispa, kus saab nautida näo- ja kätehooldusi:

dsc_0020

Hoolitsusteks vajalikud maskid segatakse kokku kliendi silme all ja just tema naha vajadusi silmas pidades. Kui ostad Natura Siberica poest 60 euro eest, siis on mõnus iluprotseduur sulle tasuta!

Sain poe avamiselt kaasa kotitäie tooteid, mida kohe õhinal testima asun ja juba õige pea blogis teile lähemalt tutvustan:

202a7555

Seni aga külastage Viru keskuses asuvat Natura Siberica poodi, sest nii hea hinnaga kvaliteetset kosmeetikat mujalt naljalt ei leia!

FacebookTwitterGoogle+Share