5180 Views |  Like

NYX Professional Makeup on viimaks Eestis!

Ilukommuunides ja sotsiaalmeedias palavalt armastatud kosmeetikabränd on lõpuks ometi Eestis! Jagame head uudist ka Teiega, et saaksite esimeste seas minna  22. oktoobril kell 10:00  NYX Professional Makeup suurejoonelisele avamispeole Tallinna Kaubamajas.

Huvilisteni jõuab suurim seni Eestis saadaval olnud NYXi tootevalik. Teiste seas  tulevad ilugurmaanide rõõmuks müügile ka legendaarseks saanud kultustooted Lip Lingerie, Soft Matte Lip Creams, Jumbo Eye Pencil Milk.

Lisaks on avamispäev Tallinna Kaubamajas täis põnevaid üllatusi. 100le esimesele NYXis ostlejale on kingituseks eksklusiivne huulepulga kotike koos üllatusega. Lisaks saavad suurema kui 60-eurose ostu sooritanud kingituseks kaasa NYXi jumestustarvikute kohvri.

NYX Professional Makeup asutati 1999.aastal Los Angeleses kindla visiooni, inspiratsiooni ja ideega – hakata looma professionaalseid tooteid, mis oleksid kättesaadavad igaühele. Seitseteist aastat hiljem on üksnes silmapliiatsi tootmisega alustanud NYX Professional Makeup’ist välja arenenud maailma kiiremini kasvav meigibränd. Nüüd on NYXi valikus enam kui 2000 toodet – igas toonis silmavärve, huulepulki ning jumestustooteid näole.

Avamine  juba 22. oktoobril kell 10:00 Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas.

Samal ajal on avatud Viru Keskuse aatriumis NYX Professional Make-up’i Ilustuudio, kus kell 12 ja 13 tutvustab laval jumestaja Maret Ubaleht näo modelleerimist ning suitsusilma look’i tegemist NYX toodetega.

Kell 14.00 toimub jumestusmaailma uue tõusva tähe Getter Jaaniga kohtumine. DJ Girti Suun loob mõnusat meeleolu. Lisaks imeline fotobox. Kell 12.00-16.00 pakutakse llustuudios jumestusi kõikidele Kaubamajast ostusooritanutele.

 

 

 

FacebookTwitterGoogle+Share