6054 Views |  Like

Kogemus SlimTrim teega

Armsad urbanistad!

On aeg teha kokkuvõte SlimTrim teekuurist. Ega siin väga pikka juttu pole, kuid see ei ole üldse halb.

SlimTrim tee on pakendatud kolme pakikesse: hommiku-, lõuna- ja õhtutee. See konkreetne teekomplekt on mõeldud kolm korda päevas joomiseks ning sellest jätkub 30 päevaks. Valmib kiirelt (vaid 5 minutist piisab teemassi leotamisest kuumas vees). Tee koosneb paljudest tuntumatest ja tundmatumatest taimedest. Piparmünti ja goji marja teavad meist paljud, kuid kassinaeri õied on küll minu jaoks esmakordne. Lisaks leidub veel lootoseõisi, sennalehti jpt. Kasulikke looduslikke taimeosasid.

Lähme aga edasi kõige suuremat huvi pakkuva osa juurde. Kas SlimTrim tee tõesti aitab kaalu alandada? Lühike vastus on “JAH”. Kuid see vastus on “AGA”-ga. Panen kõikidele inimestele südamele, et mitte ükski tee, ainult tee, ei aita kaotada üleliigseid kilosid. Et saavutada suurepärane vorm, on lisaks usinale teejoomisele vaja toituda korralikult ja teha natukenegi sporti. Küll aga aitab detox-tee puhastada organismi kõiksugustest halbadest ainetest ning juba peale mõnepäevast tarbimist on enesetunne kordades parem just seepärast, et mürkained on kehast väljumas. Kui mürkainete väljutamist teha oma organismile, siis tuleb kindlasti arvestada, et rämps väljub meist ka nahapooride kaudu. Seetõttu võib juhtuda, et nägu on veidi vistrikulisem, kuid see on muidugi väga individuaalne – mõnel juhtub nii, mõnel aga on kõik parimas korras.

Kui Sul on küsimusi, millegi kohta, mida ma ei ole oma postituses maininud, kuid sooviksid teada SlimTrim tee kohta, siis küsi julgelt, ma ei hammusta! :)

 Olge tublid ning niipea kui leian vaba aega, postitan ka oma kokkuvõtte BodyTrim aparaadi kohta, koos “enne ja pärast” piltidega.

Osta saad siit: Salendav e-pood

Lydia  

FacebookTwitterGoogle+Share