13189 Views |  Like

Essence kosmeetika on nüüd Eestis!

Essence kosmeetika on Eesti turul üsna uus tulija. Oma toodete tutvustamiseks korraldasid nad meeleoluka brunchi, millest ka meie Urbanista blogiga osa saime. Essence on rahakotisõbralik bränd, mis soovib, et kosmeetika oleks kättesaadav igasuguse sissetulekuga inimestele, niisiis on nende tooted lausa üllatavalt hea hinnaga. Essence toodete keskmine hind jääb suisa alla 3 EUR tükk!

Essence inspireerib naisi jumestusega eksperimenteerima, sest soodsa hinnaga tooteid raatsib ju sagedamini soetada ning katsetada võibolla ka selliseid toone, mis pole päris oma mugavustsoon, vaid tunduvad esmapilgul liiga julged. Aga nii just leiabki enda jaoks midagi uut, huvitavat ja sobivat! Tootevalik on neil väga lai ja sobivad toonid leiab nii tagasihoidlikuma nude jumestuse austaja kui ka särtsakaid värve katsetada armastav meigiguru.

Essence on pärit Saksamaalt ning 95% tooteid valmistatakse Euroopas, mistõttu on toodete kvaliteet rangelt kontrollitud ja turule jõuavad uued asjad väga kiiresti, seetõttu saabki Essence aastas turule tuua 2 uut kollektsiooni ning vahepeal rõõmustada kasutajaid veel ka väikeste eriteemaliste lisakollektsioonidega. Essence on südamega bränd, mis mõistab hukka loomkatsed ning garanteerib, et üheski tootmisprotsessi faasis ei katsetata nende tooteid loomade peal. Veetsime Essence korraldatud brunchil meeldiva pärastlõuna ja lahkusime väga rikkaliku kinkekotiga, kust leitud lemmikumaid tooteid tutvustame õige pea teilegi!

Essence toodete soetamiseks ei pea spetsiaalselt kosmeetikapoodi minema, vaid nad on mugavalt müügil Selverites.

FacebookTwitterGoogle+Share