5768 Views |  Like

Essence uued geellakid

Essence pakub ka laias valikus küünetooteid. Eriti põnevad tundusid mulle geellakid. Kauapüsiva tulemusega geellakkimiseks peab küll kasutama kolme toodet, nii et lakkimine võtab ehk tavalisest rohkem aega, ent püsiv tulemus on seda väärt!

Esiteks tuleb küüntele kanda aluslakk, seejärel 1 või 2 kihti värvilist geellakki ja viimasena pealislakk.

Lakk kuivab õhu käes ja mingit spetsiaalset lampi selleks vaja ei ole. Minul on hetkel lakk küüntel püsinud juba neljandat päeva ja näeb sama värske välja kui vahetult peale pealekandmist, nii et olen väga rahul! Essence küünelakkide hinnad on alla 2 euro ja toonivalik võtab silme eest kirjuks. Õnneks on hind nii hea, et ei pea pikalt nuputama kas võtta hele- või tumelilla lakk – muidugi mõlemad! 🙂

Geellaki eemaldamiseks sobib tavaline küünelakieemaldaja. Essence pakub muidugi ka seda toodet. Mulle meeldib väga švammpotsikuga küünelakieemaldaja, mida saab kasutada ilma vatipadjakesteta – lihtsalt torka sõrm švammis olevasse auku, keeruta seda seal natuke ja välja tuleb lakivaba sõrm. See topsik on väga praktiline juhul kui lakkimise ajal mõni küüs kannatada saab – vatipatju ja tavalist lakieemaldajat kasutades on suur oht, et ka korralikult lakitud küüntelt tuleb siis värv maha. švammpotsikuga lakieemaldajasse saad torgata vaid selle ühe sassis lakiga sõrme ja teised jäävad eemaldajast puutumata.

Penelope

FacebookTwitterGoogle+Share